Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Előfordult már veletek hogy...

Előfordult már veletek hogy használtatok trainert játékokhoz? Ha igen melyikhez?

Figyelt kérdés
Nekem már számtalanszor. 😬
2020. ápr. 21. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

GTA 3 és Vice City.

Egyszerűbb úgy elökörködni.

2020. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy érzem trainert kellene használnom, inkább abbahagyom a játékot, úgy már nincs értelme.
2020. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legutobb talan a Half life 2-hoz, de miutan mar amugy is vegigvittema jatekot rendesen.

Utobbi 10 evben meg inkabb multizok, ott meg vegkepp nem all szandekomban csalni.

2020. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de csak az erőforrásokat (pl. pénz) szoktam tuningolni, azt is csak akkor, ha nagyon sokat kéne grindolni értük. Ha pl. öt órán keresztül kéne versenyeket tolnom kizárólag azért, hogy megvehessem a jobb autót, habozás nélkül benyomom a csalást. Kevés időm van játszani, nem szeretem, ha egy játék szándékosan húzza.
2020. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

DOOM 2016

DOOM Eternal

Bright Memory Infinite

Star Wars Jedi Fallen Order

Most épen a Rise of the Tomb Raider a soros.


És a csalás részhez meg annyit, hogy nem tök mind 1 hogy egy videojátékot SP módban nem a multiról van szó hogy a ......-ba viszel ki ?

A trainerek csak SP módban működnek egyébként is.

Ha én meg úgy döntök, hogy köszönöm nem akarok szívni a halállal, a kifogyó tölténnyel, nyilall, hp csomaggal.... vagy egy boss túlságosan is unfair.

Akkor hagy intézzem már úgy egy SP-ben a játékot ahogy én szeretném.


Pláne ha már megvettem.

Ezek csak videojátékok emberek, SP módban nem a többi szórakozását vágod taccsra mint az MP-ben. Tulajdonképpen SP-ben nincsenek is szabályok. Akkor meg nem tök mind 1. Nem valami E sport ligáról beszélünk hanem arról hogy

X vagy Y Jóska Pista....otthon a saját szórakozására játszik valamivel egyedül.

2022. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!