Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most mi ez a nagy hype a...

Most mi ez a nagy hype a Valorant körül?

Figyelt kérdés

Twitchen most ez megy egy csomó streamen, kulcs droppok stb. De csak én nem értem ezt hogy ha nyáron alapból ingyenes lesz mindenki számára, akkor miért akarják sokan most megszerezni?

Nem tudom mi a hivatalos megjelenés de max 1-2 hónap, az ennyire nem kibirható idő?


2020. ápr. 22. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hype? Dehogy, csak lefizettek egy rakat streamert.
2020. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt észre vettem 1-2 embernél hogy nem sok kedvük van vele játszani
2020. ápr. 22. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert elkezdett terjedni, hogy majd ez legyőzi a CS:GO-t, mint új e-sport játék, és mindenki ráizgult.
2020. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 6000 óra CS:GO után azt mondom a Valorant mérföldekkel jobb játékélmény szempontból. Ez alatt azt értem, hogy nagyobb eséllyel kapsz sokkal értelmesebb társakat, csalók is egész kis arányban fordulnak elő (az anti-cheat ezerszer jobb), lőni is egyszerűbb (bár cs-be nekem nem okozott gondot), meg személy szerint nekem az extra képességek is bejönnek. Persze ki mit szeret.
2020. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!