Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreas c. játék...

Rózsa Konrád kérdése:

A GTA San Andreas c. játék PS2 -es konzoljánál a játék teljes végigjátszásához elegendő egy 8 MB -os memóriakártya?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
8MB az a zenéjéhez elég talán. 8GB viszont simán elég egy ilyen játéknak.
2020. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem a kérdést. 8 különböző mentésed lehet a játékban, és mindegyikük 200 Kbyte-ot foglal, úgyhogy meg sem tudod tölteni a memóriakártyát, még ha akarnád se.
2020. ápr. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nagyon rég nem játszottam vele akkor is más PS2 - jén, aztán most gondoltam nosztalgiából beszerzem. Csak gondoltam megkérdem, hogy ha ez nagyobb tárhelyű memóriakártyát igényel akkor beszerzek egy nagyobbat. Azt meg, hogy hány mentési helyem van meg ilyenek azzal meg végképp nem vagyok tisztában azért tettem fel a kérdést. Annyival vagyok képbe a játékkal kapcsolatban, hogy „Ah shit, here we go again”.
2020. ápr. 24. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Jóhogy...
2020. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8MB-os kártyánk van a PS2-ben és rámegy az összes mentés. Kb 3 megát foglal.

Emellett még más játékok mentései is ráférnek.

2020. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!