Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még valahol értelmes...

Van még valahol értelmes magyar minecraft közösség?

Figyelt kérdés

Szánalmasnak tűnhet a kérdés, de anno (pár éve) mmc egyik pvp szerverén (titok melyiken :P) tök jó kis közösség volt jó sok playerrel, de pár éve az mmc lejtmenetbe kapcsolt, nekem meg pár évvel később elkezdett hiányozni lol

Van magyar szerver ahol még sokan vannak, beszélnek is az emberek és nem mindenki 8-10 éves?



2020. ápr. 24. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

A haveromnak készülőben van a szervere jövő hóapban valószínű megnyitunk a dc szerverünk elég aktív szóvl remélem az mc szerónk is ilyen aktív lessz.

Ez a dc szerverünk: [link]

2020. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne,szívesen nosztalgiáznék,de nem 10-12 évesekkel:D
2020. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 es vagyok,lemaradt,hogy 17/L
2020. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 1 év után felmentem mmc-re. Nagyon durván kihalt. Régen több ezer játékosa volt most meg panganak a szerverek. Nem sokáig húzza szerintem a game.
2021. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!