Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyenek a Lolban az...

Miért ilyenek a Lolban az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hete kezdtem. A barátom és a barátai segítenek, ők eléggé benne vannak a játékban. Tudom az alapfogalmakat, hogy melyik ösvényre menjek, kit tiltsak ki stbstb... Viszont amikor nem a barátom (vagy a haverjai) supportolnak, akkor állandóan kapom chatbe, hogy gg noob, gj Jinx, ugye tudod, hogy vannak képességek amiket használhatsz is?? És egyszerűen nem értem. Igyekszem, folyamatosan jobb és jobb lenni, de miért kell ennyire toxikusnak lenni? Miért jó ez? Sokszor hallom ismerősöktől, hogy jó lenne ha a barátnője/anyja/apja/kiskutyája megtanulna lolozni vagy bármi mást gamelni,hogy ne legyen egyedül. Mégis,ha kezdő vagy,akkor akkora bunkók mint a ház..

2020. ápr. 24. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére van a játékban mute gomb:D Tényleg, ne vedd magadra, nem csak a kezdőkkel ilyenek. A lol community szörnyen toxic, sokaknak veszi ez a kedvét. De nem rád irányul ez igazából, szóval ne foglalkozz velük. Némítsd le őket, fejlődj, szórakozz, élvezd a játékot a barátaiddal.
2020. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Itt az is lehet a gond, hogy mivel játszottál a barátaiddal, az megdobhatta az mmr-ed(ez alapján matchmakel) és nem veled egy szintű játékosokat kapsz (vagy ha summoner szintben egyformák is akkor smurfök, akik meg sokszor elfelejtik, hogy valahol el kell kezdeni a játékot mindenkinek...)


Ignoráld az ilyen emberkéket, annyit nem érnek hogy elolvasd amit írnak. Egyszerűen kapcsold ki azz ally chatet is (Interface->Show [Allied] Chat). Mióta bekerült a játékba hogy lehet pingelni a timereket, meg lényegében bármit, a chat elvesztette jelentőségét, az emberek nem fognak leinfózni semmi használhatót már írásban, így értelmét veszti benthagyni. (Bartákozni meg gondolom nem egy éppen futó meccs közben akarsz úgyse)


Tehát ha elfogadsz egy tanácsot valakitől aki már 9 éve játszik, akkor tedd meg ezt az egyszerű lépést. Próbáld meg csak élvezni a játékot, és a magad tempójában fejlődni. Máskülönben nagyon egyszerű megutáni ezt az amúgy szerintem jó játékot, és feleslegesen felhúzni magad csak a community miatt...

2020. ápr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen az furcsa,hogy 12-es vagyok, a barátom gold 3 és teljesen random emberekkel dob össze, volt mar 11-es 120-as 38-as stb...De a legegyszerűbb a némítás lesz. Tényleg köszönöm a válaszokat:)

2020. ápr. 25. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Egy valamit ajánlok. Ha nem tudsz jól játszani egy karakterrel akkor kerüld el messziről a rankedet. Szarrá fognak reportolni, jogosn jogtalanul nem érdekes de akár még bannolhatnak is
2020. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!