Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ruletten Martingale-módszerrel...

Ruletten Martingale-módszerrel személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Online kaszinóban próbálnám ki, tudom hogy szerencsén múlik, de nektek mi a tapasztalatotok vele?

2020. máj. 1. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Csak idő kérdése, mikor futsz bele egy hosszabb balszerencsés sorozatba, és mivel a pénzed korlátozott, egyetlen ilyen alkalommal el is buksz mindent, bármilyen régóta is gyűjtögetted a nyereményeid.

Ha létezne garantált módszer a nyerésre, már rég nem létezne rulett.

2020. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólót tudom megerősíteni.


Én hónapokig gyűjtögettem apró tétekkel a pénzt, és néha izzadtam, de valahogy mindig szerencsém volt. Aztán jött egy széria, amikor 8 piros/fekete típusú külső tétet zsinórban elbuktam. És sajnos begőzöltem, próbáltam nagyobb téteket rakni két oszlopra a háromból, de azokat is elbuktam, és végül elment minden pénzem.


Utólag kiszámoltam, hogy annak az esélye, hogy ez bekövetkezzen, egy ezrelék alatt volt. Mégis megtörtént. Mert ha sokat játszol, akkor számíts arra, hogy a kis valószínűségű események is szép sorban bekövetkeznek.


Mivel kevésről indultam, ezért összességében keveset is buktam rajta. Ennél jobban bánt, hogy kéthavi munka és izgalom gyümölcse ment kárba pár perc alatt a saját mohóságom miatt.

2021. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!