Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvennem ilyen körülmé...

Megéri megvennem ilyen körülmények között a Star Stable lifetime csomagot?

Figyelt kérdés

20-as szinten vagyok, egyelőre befejeztem a főküldetést,és a legtöbb frakciónál maximális a népszerűségem.


Viszont: a játék folyton fejlődik, a szerkesztők fejlesztik tovább a küldetéseket (ha minden igaz). Megéri megvenni a lifetime csomagot (várnék a kedvezményes csomagra, nem a teljes árasat venném meg), vagy inkább az egy hónaposag vegyem meg (ennél is várnék az akciósra).


3 éve regisztráltam, eddig ingyenes kódokkal játszottam, múlt hónapban vettem meg az egyhónapos akciós rider-t. Ma járt le.


Érdemes (megéri-e) megvenni a lifetime-ot?



2020. máj. 4. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg. Legalább a pénzed folyamatosan gyűlik még ha nem is játszol. Valamint ha lejár a havi ridered akkor szinte sehova nem tudsz menni a játékba. És tényleg igaz, hogy ha lassan is, de folyamatosan fejlődik a játék. Nekem 3eve van meg a life timeom. És szerintem megérte. Dupla hétvégén vedd meg, vagy ha akciós. Bar szerintem a dupla hétvége éri meg a legjobban.
2020. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2020. máj. 4. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem ugyanilyen helyzetben voltam én is :D Végül megvettem és egyáltalán nem bántam meg.

Mondjuk én vártam az akcióra, amikor 8000Ft körül van. Szerintem azzal te is jobban jársz.

2020. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az lesz. :) köszönöm a választ.
2020. máj. 6. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mázlid van, mert most pont akció van ;)
2020. máj. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, le van árazva :) remélem life leszel :)
2020. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, lifetime lettem 😀😀
2020. máj. 22. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
gratu <3 :))
2020. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én még 2016-ban vettem meg a lifetime-ot,pár hónap után,hogy elkezdtem játszani és sose bántam meg. igaz,hogy már nem játszok annyit,egy hónapban max. csak szerdán megyek fel,de van amikor kedvem van és hetekig játszok vele. gratu a lifetime-hoz :)
2020. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gratulálok, lehetőleg ma én is life leszek!
2020. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!