Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Minecraft) Ez bug, vagy...

(Minecraft) Ez bug, vagy megunta az üvöltözést az Enderman?

Figyelt kérdés

Békésen gondozgatom a kis kertemet hogy ne dögöljek éhen, erre elkezd randalírozni, meg szabadon ereszteni az állataimat.


A játék elején tartottam, így nem mertem csak úgy "pucéron", gyenge karddal nekiesni, így csak beálltam az 1 kocka mély vízbe, és onnan szemezgettem a Végemberrel :D


Persze megsértődött, és elkezdett üvöltözni meg felém jönni, ahogy ez egy Endermantól illik. Én meg csak simán kiütöttem alóla a kockát, és belepottyant a vízbe.


Ezt párszor eljátszottuk, mire egyszer csak megnyugodott. Nem üvöltözött tovább, hanem úgy viselkedett mintha ott se lennék.


(Megölni már nem tudtam, úgy elteleportált hogy nem is találtam meg)


Ez mi volt? Bug vagy feature? :D


Tudtommal nem jellemző rájuk a struccpolitika.


(1.15.2 verzió, természetesen eredeti MC)


2020. máj. 4. 10:56
1 2
 1/13 he84 ***** válasza:
100%
A bevégzők alapból félnek a vízbtől és ha tudnak, akkor teleportálnak belőle. Szerintem ez bug lehetett.
2020. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tudom, az volt a célom hogy megsebesítsem/megöljem a víz segítségével, mert ugye az sebzi.

Az első pár próbálkozás után még mindig pipa volt rám :)


Köszi a választ :)

2020. máj. 7. 08:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mélyen megbántottál azzal hogy a vízből támadtál vissza ezért elteleportáltam egy faluba hogy ott tovább éljem az életem.. Te egy gonosz ember vagy és egy nap visszatérek hogy szétszedjem a házad és megöljelek egyszer és mindenkorra..előbb eltüntetem azt a tavat..


Szeretettel: Bob az Enderman

2020. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jaj ne D:
2020. máj. 25. 18:00
 5/13 anonim ***** válasza:
>:)
2020. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jéé, esik :P
2020. máj. 25. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszatértem nagy nehezen.. csak négyet sebződtem mert fa alá teleportálódtam
2020. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Franc, elállt...


De ezalatt csináltam egy tökfedőt, tökből :) Nem sokat látok benne, de azért kimegyek jól megbámulni téged :P

2020. máj. 25. 20:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd jövök és bámulhatsz.. De le ne vegyed mert megtámadlak
2020. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor én kertészkedek tovább. Majd megtűröm valahogy a bogarakat, akik jönnek a tökre a fejemen. Elég zavaró, szóval lécci teleportálj egy kicsit vissza a barlangodba, jó?
2020. máj. 25. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!