Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem az Emagon a The...

Megvettem az Emagon a The Sims 3-at, hogy tudom az összes kiegészítőt hozzá letölteni?

Figyelt kérdés
Azt hittem az összes kiegészítővel vettem meg, de még sem.. viszont nagyon jó lenne ha meglenne az összes, egyébként egy online licenset kaptam és az orogin-on keresztül töltöttem le. Hol tudnám és nagyjából hogy, letölteni a kiegészítőket így 2020-ban?! Valakinek jártassága a témában?

2020. máj. 4. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Originről tudod. Tört kiegészítő nem megy a megvett alapjátékkal.
2020. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kiegészítő 14 ezer forint az origin-on.. ezért próbálok olcsóbb megoldást találni 😀
2020. máj. 4. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy a tört verzióban van ilyen all-in-one pack, amiben minden benne van, de ha nem adtak ki ilyet lemezes/digitális formában (régen volt originen, most 404-et ad a linkre), akkor muszáj egyesével megvenned. Legfeljebb nem Originről, mert ott tényleg drága.
2020. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a G2A oldalt. Ott olcsók a kiegészítők, én anno a Sims 4 kiegészítőket vettem onnan. Viszont nem tudom, hogyha ott megveszed, akkor milyen nyelven lesz. :/ Mármint, hogy angolul vagy magyarul is be lehet állítani.
2020. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!