Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megnyernéd a főnyereményt...

Ha megnyernéd a főnyereményt Eurojackpoton, járnál dolgozni?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor miért nem? Miért néznek ferdén arra az emberre aki nem szorul rá, hogy dolgozzon napi 8-12-16 órát, hanem megteheti, hogy a hobbijainak él? Irigység? Élettelen emberre utal aki más háza körül sepreget?

Dolgozni elvégre nem jó kedvéből megy az ember nagy általánosságban (persze biztosan akad kivétel).

Te dolgoznál? 10 millió euró is bőven elég egy életre, ha okosan osztod be (most ne térjünk ki a pénz szórásra).



2020. máj. 5. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Én járnék. Mindig jó ha van az embernek megtakarítása és tudja, hogy ha olyan jön akkor van mihez nyúlni :)
2020. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy nem járnak dolgozni. ezernyi dolog van amit szívesen csinálnék de vagy nincs rá elég időm vagy nincs rá pénzem. A lottónyeremény mind a kettőt orvosolná. persze ügyesen csinálnám, hogy többé ne kelljen elmennem dolgozni tehát ilyen szinten foglalkoznék a pénzzel, de biztos vagyok benne hogy az életem perceit többé nem cserélném pénzre munka címszó alatt. Aki meg nem tudna ennyi pénzzel mit kezdeni az inkább adja nekem.
2020. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Járnék - egyrészt én szeretem a munkám, és otthon előbb-utóbb megkukulnék a semmittevéstől, és hogy nem találkozom emberekkel :D

(szociális szorongásom van, pici szocfóbság - van igényem a társasághoz, de nehezen szerzek új barátokat. A kollégáimmal jóban vagyok :) )


Plusz igen, még takarékosan élve is előbb-utóbb elfogy a pénz. Szeretnék nyugdíjas koromban is jól élni.

2020. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem járnék dolgozni,utálok korán kelni.
2020. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Dolgoznék,de nem azt amit most,hanem ami egyben a hobbim is és kizárólag önkentes alapon. Konkrétan valamilyen állatmentő/állatgondozó lennék.
2020. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Most sem járok, a pokerből több mint elég pénz jön be.
2020. máj. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Túl rövid az élet ahhoz, hogy az egyharmadát munkával töltsem. Csak a buta ember tud unatkozni, én életem végéig el tudnám foglalni magam. Egyszer két évig éltem a megtakarításaimból, és biztosíthatok mindenkit, hogy egy percig sem unatkoztam.
2020. máj. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem dolgoznék. Azokat a hobbikat, célokat, tanulmányokat valósítanám meg, amikre munka mellett se pénzem, se időm, se idegzetem nincs.
2020. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Én nem járnék dolgozni, de önköltségesen kijárnék pár egyetemi szakot, majd PhD címet is szereznék...

Aztán ha lenne olyan téma ami nagyon meg fog, akkor igen, elhelyezkednék egy kutatóintézetnél és bejárnék dolgozni.

Sőt talán még a nyeremény egy részét is a kutatás hatékonyságának növelésére költeném.


Azért eurojackpot esetén mindenképpen több ezer millió forintról beszélünk.

Persze ezzel sem könnyű okosan bánni, el lehet verni, de attól azért talán nem kell félni hogy takarékos életmód mellett nem marad a nyugdíjas évekre :)

2021. ápr. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!