Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Monopoly milliomosban, ha van...

Gotthárd Roland kérdése:

Monopoly milliomosban, ha van egy vagyon kártyám, hogy csak mondj nemet, akkor azt felhasználhatom egy másik játékos által birtokolt ingatlanmezőn?

Figyelt kérdés
csak mondj nemet! Tagadd meg azokat az utasításokat, amelyek azt mondják, hogy fizess egy másik játékosnak, vagy menj bele sunyi vagy kényszerített üzletekbe. Tartsd magadnál amíg szükséges. Ilyenkor, ha rá lépek egy ingatlan mezőre, és fizetnem kell egy másik játékos által birtokolt ingatlanon az adott játékosnak pénzt, felhasználhatom?

#vagyon #milliomos #Monopoly #csak mondj nemet
2020. máj. 7. 14:06
 1/1 István 12345 válasza:
Fellehet használni, de a játékszabály is írja. (Bár nekem angol nyelvű van mivel nem tudtam beszerezni a magyar nyelvűben lehet h nincs bent ilyen pontosan, de egyértelműen fel lehet használni. Az angol nyelvű játék teljesen ugyanaz mint a magyar. )Remélem segítettem, minden jót, jó játékot! 😀
2020. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!