Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire gyakori a Minecraft...

Mennyire gyakori a Minecraft szervereken a lopás és a "gyilkosság"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap megvettem a Minecraft nevű játékot és survivaloztam, igaz csak egyjátékos módban.


Most viszont ki szeretném próbálni a többjátékos módot is, szeretnék felmenni egy szerverre.

Viszont nem tudom, hogyan mennek a Minecraft szervereken a magántulajdonnal, megszerzett javakkal kapcsolatos dolgok.

Nem örülnék ugyanis annak, ha az általam megszerzett vasrudak és gyémántok másnapra "rejtélyes módon" eltűnnének.


Az lenne a kérdésem, hogy mennyire figyelnek a játékosok mások tulajdonaira, építményeire stb, valamint meg szokták egymást ok nélkül támadni (nem pvp-re gondolok, ami mindkét fél beleegyezésén alapul, hanem "gyilkosságokra", pl. lesből való támadásra, csapdákra, trollkodásra stb. - szóval az egyik fél nem akar harcolni, mégis harcra kényszerítik és megölik).



2020. máj. 7. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a szervertől. A legtöbb survival szerveren lehet levédeni területet, amit csak te érhetsz el. Magyar szervereken sokszor látok telekrendszert, ahol mindenki egyforma üres területet kap építésre. Egyébként meg az is ki van írva általában, hogy hol engedélyezett a pvp. Tehát amiket te írtál, az maximum anarchy szervereken lehetséges.
2020. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

PvP, Bedwars... itt sok a "gyilkosság meg a lopás" azzal csak vigyázni!

BuildBattle-n és survival szerveren nincs, nyugi.

2020. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!