Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyivel kapnak a youtuberek...

Mennyivel kapnak a youtuberek előbb hozzáférést egy játékhoz a megjelenési dátumhoz képest?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lettem mert nagyon fel vagyok hype-olva a cyberpunk 2077 miatt és kíváncsi vagyok erre
2020. máj. 10. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha korábban hozzá is férnek, nem mutathatnak belőle semmit. Nagy általánosságban csak akkor kezdhetik streamelni/videót feltölteni, ha megjelent a nagyközönség számára is. (Kivétel persze mindig van.)

Néha van, hogy egy-egy játék bizonyos részeit megmutathatják előbb, viszont ha megszegik az embargót és többet mutatnak, mint szabadna, akkor annak komoly jogi következményei lehetnek.

2020. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sok esetben még a dátum is embargós lehet, hogy mikor jelenik meg. hogy mennyivel előbb kapják meg az függhet a kiadótól is, meg attól is, hogy ki mennyire fontos nekik (leginkább a közönségük mérete és jelentősége alapján)...
2020. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!