Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért crashel ki a HoI4?

Miért crashel ki a HoI4?

Figyelt kérdés

1.7.1-et használok. A hungarian flavor mod van benne és egy magyarítás. Videókártya driver frissítve, gépigény bőven elég, bár laptop. (8gb ram, 1050 ti). Mod nélkül is kicrashelt. A játék eredeti. Kivettem a 3d fákat és épületeket. Csak akkor crashel mikor háború van.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2020. máj. 11. 18:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem crashel hanem lefagy.
2020. máj. 11. 20:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy létező betegség ennél a játéknál, utána néztem egy kicsit. Azt írják megoldásnak, hogy nyisd meg a Steamet, menj a könyvtárba, jobb klikk a játékra, tulajdonságok, "Steam Launch options" (ez nem tudom hogy nézhet ki magyarul) de a general tabban lesz elvileg, és add hozzá hogy "-opengl" az idézőjelek nélkül.


Ha ez nem segítene, olyat is írtak, hogy az lehet a probléma, hogy laptopban ugye 2 videókártya van, egy integrált, és hát a te esetedben a 1050 ti. Azt kéne megoldani, hogy az 1050 ti vigye a játékot. Tehát nvidia vezérlőpult, 3D beállítások kezelése, programbeállítások, és ott keresd ki a játék indító exe-jét, add hozzá, és állítsd be, hogy az erősebb videókártya kezelje.


Egyébként sok olyan hozzászólás is van neten erről,, hogy a játék alapból bugos.

2020. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megpróbálom, remélem segít. :)
2020. máj. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!