Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Switch vagy Switch Lite?

Nintendo Switch vagy Switch Lite?

Figyelt kérdés

A Lite felé hajlok, mert olcsóbb és nagyon valószínű, hogy csak kézben használnám. Viszont félek, hogy minőségben nem olyan, mint az original.


Mennyire masszív a Lite? Mennyire van jobban összerakva egy original Switch? Van egyáltalán különbség? Megéri a Lite? Vagy jobban megéri az original? :)



2020. máj. 14. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minőségben nem lesz észlelhető különbség. Viszont én inkább a "simát" választanám, már csak azért is, mert azt nem csak kézikonzolként lehet használni, és személy szerint jobban szeretem szép, nagy kijelzőn nézni. Akkor válassz Lite-ot, ha fel sem merül benned, hogy monitoron/tévén használd.
2020. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisipoke ***** válasza:
100%

Nagyjából az előzővel értek egyet.

Ha tényleg semmiképp nem használnád TV-n vagy kitámasztva, akkor simán jó a Lite is. Egyedül annyi a problémája, hogy a Pro controllerekben is használt, sajnos minőség alatti D-pad (kereszt iránygomb) van benne, ami túlságosan benyomódik középen is, és néha mondjuk ha oldalra szeretnéd vele irányítani a karaktert, érzékelhet egy kicsit felfelé vagy lefelé irányt is, ha nem a legszélét nyomod a gombnak. Persze ez csak akkor probléma, ha sok 2D-s játékkal szeretsz játszani ÉS nem az analóg karral akarod irányítani. Amúgy elmegy, és nem is láttam túl sok embertől ezt panaszként.

2020. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem marad a Lite, előre láthatólag nem sok lehetőségem lenne tv-n játszani, és nem érzem, hogy hiányozna.

2020. máj. 15. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!