Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V RP, vélemény?

GTA V RP, vélemény?

Figyelt kérdés

Hali, valaki el tudná mondani pontosan mi ez és, hogyan kell csatlakozni ilyen RP szerverre?


Egy ideje már megvan a játék, de eddig nem fordítottam erre különösebb figyelmet, van értelme egyáltalán az RP szervereknek vagy f@$zság az egész?


Köszi :)



2020. máj. 18. 02:47
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jó
F@szság :/
ADJ SÜTIT
Az alienek gonoszak :c
32 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Személy szerint képtelen volnék játszani vele. Nem lenne türelmem egy mások vagy éppen általam kitalált “élethez”. Ugyanakkor zsozét nézve szórakoztató, de ehhez nagy mértékben hozzájárul az ő stílusa.
2020. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Értelme akkor van, ha élvezed. Én képtelen lennék élvezni egy olyan játékot, amiben az életet próbálják leutánozni. Egy játékban jogosítványt kell szereznem ahhoz, hogy autót vezethessek? Tíz órát kell vezetnem egy bányász teherautót, hogy egy új ruhát vehessek? Komolyan, valaki ezt tényleg élvezi? Persze, a tizenévesek nagy része csak azért tolja, mert a haverok is tolják, vagy a híres XY Youtube videós, és akkor csak jó lehet. De hogy felnőtt emberek hogy képesek élvezni azt, hogy ugyanazt csinálják, mint a való életben, azt fel nem foghatom.
2020. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én kikapcsolódásból, szabadidős elütéséből játszok, és utálom mikor véresen komolyan akarnak venni játékokat.
2020. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mivel azt is kérdezted,hogy hol lehet felmenni ilyenekre: Fivem. Beírod a keresőbe és kiadja.


Ezt a részt úgy kell elképzelni, mint egy MTA RP szervert, annyi különbséggel, hogy itt nem írnod kell, hanem mondanod a Push to talkkal. De lényegében az RP szerverek olyanok, mintha kimennél az utcára. Az a lényege, hogy nem a valóságban élsz, hanem a játékban annyi különbséggel, hogy itt könnyebben lehetsz rendőr vagy mentős vagy bármi. Én sokat MTAztam és egy nagyon kis ideig (összesítve kb 1-2 hónap) voltam fent Fivemen. Az elején élveztem, de aztán egyre jobban kezdtem megunni, mert rájötem, hogy ezeket a valóságban is megtudom csinálni majdnem mindent (jó, persze egy sok milliós kocsit nem tudnék megvenni). Na mind1. Ez az csak én véleményem.


Ha szeretnél életesdit játszani, akkor ajánlom, csak figyelj arra, hogy ne kiabálj, csak nyomd meg azt a gombot, amivel a hangerőt állítod :D .


És még egy valami: én a BSRP nevű szerón voltam fent és az nagyon tetszett. Dc link: [link]

2020. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!