Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem kötnek már annyira le a...

Nem kötnek már annyira le a videójátékok. Más is van hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Nagyjából gyerek korom óta a mindennapjaim része a videójátékozás, de eljutottam arra a szintre, hogy bármilyen játék elé leülök, egyszerűen nem köt már le annyira. Szerintetek érdemes lenne megválni tőlük vagy inkább csak szünetet tartani?

2020. máj. 18. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel.

Akkor játssz amikor tényleg van is hozzá kedved. Amúgy meg lehet helyette csinálni annyi minden mást.

Például, ha unom a játékot, sorozatot nézek, keresek valami filmet vagy itt logók és válaszolgatok.

2020. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játssz olyan játékokkal amiknek vagy művészeti értékük van (pl. nagyon jó történet, lehet értelmezni, stb.) vagy olyannal amit barátokkal lehet játszani.
2020. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42 éves vagyok, és egyre jobban élvezem a játékokat. De egy csomó barátom már-már teljesen leállt a játékkal, aztán az utóbbi egy évben mindegyik vett egy Nintendo Switchet, és jobban rákattantak a gamingre, mint valaha. Ugyebár család mellett nemigen lehet megtenni, hogy lefoglalod a tévét a Playstation kedvéért, vagy a PC előtt kockulsz egész nap, de a Switchet öt percre is elő lehet venni, bármikor fel lehet függeszteni, stb.
2020. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!