Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik volt ez a régi dinós...

Melyik volt ez a régi dinós PC játék?

Figyelt kérdés
Szóval ezt a játékot még nagyon régen kaptam. Ha jól emlékszem ilyen ezt vedd meg játék volt. Az volt a cél, hogy volt X dinócska (kicsik) kikeltek a tojásból és el kellet jutniuk az anyjukhoz. Akkor még kicsi voltam szóval nem nagyon ment de a lényeg az volt, hogy töb véle kis dino volt különböző képességgel. Volt amelyik lefeküdt aludni (uttorlasz) volt amelyik kinyújtotta a nyakát (lépcső). Maga a játék még a szemem elött van teljesen, de nem tudom már mi volt a neve. Esetleg valaki nem tudna linket,videót vagy bármit küldeni?

2020. máj. 19. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az ezt vedd megben a Dino Crisis volt, de leírás alapján kétlem, hogy az. [link]


Nem inkább a Disney's Dinosaur? https://www.youtube.com/watch?v=zFVmi7VlOio

2020. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, én is emlékszem rá, ez ilyen oldalnézetes 2D-s játék volt. Minden pályán a képernyő egyik feléből kellett a másikba eljutni kis dínócskákkal, amiknek fajtól függően egy-egy speciális képessége volt. Pl a kis sauropoda hidat formált a nyakával amin a többi dínóbébi át tudott jutni egy szakadékon, vagy valami ilyesmi.

Sajnos én sem emlékszem a címére, csak rémlik hogy gyerekkoromban játszottam vele.

2020. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos egyik sem :(

#2 Igen igen pontosan arra gondolok :) Úgy elővennem újra azt a kis játékot de sajnos nem tudom mi lehetett a neve :'(

2020. máj. 20. 18:05
 4/5 A kérdező kommentje:

MEGTALÁLTAM!!!

[link]

2020. máj. 20. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Yaaay! Én is köszönöm, kis gyerekkori nosztalgia :D
2020. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!