Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dirt Rally-t lehet billentyűze...

Dirt Rally-t lehet billentyűzeten játszani úgy, hogy élvezhető legyen?

Figyelt kérdés

És Dirt Rally 2.0-t?


Csak ezért nem akarok kormányt venni.

Esetleg kontrollerrel jobb volna? Bár azzal még sosem játszottam.



Eddig Dirt 3-al játszottam, és billentyűzettel elég jó eredményeket értem el profi gamerekhez viszonyítva, akik kormánnyal játszanak.



2020. máj. 21. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem sikerült. Még Xbox kontrollerrel bőven kell gyakorlás, pedig elég régóta Forzázok és Gran Turismo-zok.
2020. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem aki azt állítja, hogy billentyűzettel eredményesen tolja a Dirt Rally-t, az kamuzik. Annyira finoman kell adagolni a kormányzást és a pedálokat, hogy egy digitális beviteli eszközzel ki van zárva, hogy bárki meg tudjon nyerni egy futamot (a billentyűzetnél ugye az van, hogy vagy nyomod a gombot, vagy nem, nincs átmeneti állapot). Sok szakasz esetében még a célba érkezés is kérdéses lenne. A jó idők eléréséhez a kanyarokat muszáj "körzőzni", ezt pedig az olcsó billentyűzetekkel eleve lehetetlen, hiszen azok max. két billentyű egyszerre lenyomását képesek érzékelni.

Tizenöt évnyi szimulátoros múlttal a hátam mögött, egy Logitech G29 kormánnyal a legelső Dirt Rally futamomon 15 másodperces hátránnyal értem célba, de persze nyilván Gipsz Jakab billentyűzettel elsőre megnyerte volna... :)

2020. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!