Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van értelme szimulátoros...

Van értelme szimulátoros (autós) játékokat billentyűzettel játszani? Vagy van más kontroller kormányon/pedálon kívül amivel állva is lehet ezeket a játékokat játszani? (pl. race07, F12012-15, dirt stb. )

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy van vagy 100 betegségem és nem tudok hosszútávon ülni(max 20perc).A monitor/bill./egér felkerül a falra.Régebben volt g27-es kormányom, de 2 éve megváltam tőle egészségügyi okok miatt.A problémát fokozza, gogy a gépből akkor eladtam a gtx560-as vidokarimat is, igy csak IGP 4000-es van, igaz a proci meg teljesen jó 3570K...


Volt régeben egy 8600 gt-m, de úgy gondolom hogy nem üti meg szintet a 4000-es igp.


Régen szimeztem az F1 2012-vel és race07-el is.


Mennyire lehet ezeket

keyboard játszani? Vagy van másfajta kontroller is amivel egész jól el lehet játszani álva?



2016. jan. 18. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt senki sem tudja megmondani hogy neked mennyire fog menni a billentyűzetes játék. Próbáld ki, és megtudod.

Én évek óta nyomom billentyűvel, és csak az igazi szimulátoros játékok fognak ki rajtam. A Project cars, és az Assetto corsa az játszhatatlan billentyűvel, de a többi az igen. Legalábbis számomra. :)

2016. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na és melyik betűket használod? A nyilakat mint egy egszerű arcade gémben vagy az "Ay,." billentyűket mint a régi F1GP sorozatban?
2016. jan. 18. 06:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Bal kéz A-Y.

Jobb kéz nyíl bill. Jobb - bal egyértelmű, fel-le vel váltok.

Ja, és az A Y billentyűk környékén pl. S a Kers.

Space Drs, ha van. :)

2016. jan. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!