Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SSO-ban alapítottam egy...

SSO-ban alapítottam egy klubot. Klub ló és szett lóra nincs, emberre is csak egy klub pulóver van. Szabályok egyszerűek, heti program van. Akkor miért lép ki mindenki a klubból? Esetleg akar valaki jönni?

Figyelt kérdés

Vagy ha tudtok valakit aki klubot keres??

szóval. Én magam 19-es szinten vagyok, és életemben először alapítottam egy klubot. Klub ló nincs, mert tudom hogy nem mindenki szereti ugyanazt a lófajtát meg nem akartam h elköltsék a tagok sz sc-t lóra, amit am nem vennének meg. Program van, egyszerű szabályok vannak.


minden van, kivéve tagok... meghívok embereket (minimum 6os szint, es legyenek riderek), elfogadják, beszelgeetunk picit a klub chatben, aztán 10 perc múlva kilépnek...azt hiszem, azért mert nincsenek tagok. Hát éppen ezért nincsenek tagok :(

miért lépnek ki? eseleg valaki szeretne jönni a klubba? (HD szerver)



2020. máj. 22. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert túl sok a klubb már és csak egyre több alakul. Egyébként pedig azért mert látják, hogy kevesen vannak a klubba és általában a sok tagos klubokat szeretik az emberek. Kitartás kell ahhoz, hogy népszerű legyen a klubbod. Szóval kitartás!
2020. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, valoban azért lepnek ki mert nincsenek tagok.Azóta vagyunk vagy 10-en, es igy már nem lépnek ki azonnal akiket beveszek. De sikeresnek nagyon nem mondanam :D pl a 10emberből 3-4 online, írom a klub chatbe tok cukin, hogy akarnak e most valami kis programot, de b*sznak válaszolni :D

De kitartó leszek, köszönöm a választ <3

2020. máj. 28. 22:37
 3/3 anonim válasza:
Én még nem alapítottam klubbot, de már rengetegben voltam. Nekem az a bajom ezekkel, hogy sok esetben kell egyenló meg egyenruha, aktívnak kell lenni, jönni kell találkozókra különben kiraknak. Egy-két éve minden meghívót elutasítok, mivel nincs kedvem az ilyenekhez. Talán rajtam kívül is vannak akik így gondolják, de ezt nem tudom.
2020. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!