Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mortal Kombat 11 be Ps4 en...

A Mortal Kombat 11 be Ps4 en az emberek (kb) 90% a Scorpionnal jön, és ugyan azokat a nagyon op. mozdulatokat csinálja, vagy másnak nem ezek a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy le hátra x lb, aztán kombózgatás, stb, stb..


Ki lehet nyírni, nem arrol van szo, csak majdnem mindenki ezt csinálja, és egy idő után ha látom hogy scorpionnal jön valaki én már ásítva lépek is ki új játékost ketesni.


Régen kedvencem volt nekem is a régi részekben, de itt valahogy nagyon o.p ra sikeredett, és ha megtanulod is levédeni ami szinte csak neki van fent is, lent is kombóit, akkor is unalmas egy óra múlva hogy minden második ember ugyan ezt csinálja és szép harc helyett, csak az xp re hajtanak.


Szeretem, jó játék, csak feltűnt ez ps4 en. :D



2020. máj. 24. 04:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és a másik játékost le lehet némítani valahogy, egyesek össze vissza kiabáknak, ugat a kutya, stb..
2020. máj. 24. 04:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!