Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a minecraft mapomat játszhatóvá?

Figyelt kérdés
Véletlen kitöröltem a mapomat, aztán visszaszereztem az R-undelete alkalmazással, de ilyen "old data" fájlok vannak a mappában és a minecraft nem látja a világot, nem-e tudna valaki segíteni, hogyan oldhatom meg?

2020. máj. 25. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a a region mappa benne, és van benne egy csimó .mca fájl, az jó. mert azok a chunkok(a világ felépítésének) adatai. Ami még fontos, hogy legyen egy level.dat, mert ez a fájl tartalmazza a világ alapadatait(lapos vagy default, generálás módja, név,játékmód , ilyenek) illetve a játékos adatait, ez nélkül lényegében nem indul el. Ha ez hiányzik, de a region megvan, generálj egy ugyanilyen világot(ha lapos volt, laposat; ha default akkor olyat) és másold át az új világ mappájából a level.dat-ot az eredetijébe. Az építményeid, és a már legenerált terület megmarad, az inventorid törlődni fog.
2020. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve a DIM1 és DIM-1 mappák azok a Nether és az End adataiait tartalmazzák, ha esetleg oda is építettél volna.
2020. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi szépen a segítséget.
2020. máj. 26. 09:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki crashel amikor betöltene..
2020. máj. 26. 09:28
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] kidob és ennyi...
2020. máj. 26. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!