Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online Soccer Managerben...

Online Soccer Managerben hogyan csinálják, hogy már a szezon elején (kb. 10 meccs után) ki van cserélve a teljes csapat?

Figyelt kérdés
A top 4-5 csapatnál kb. 5 játékos marad meg náluk az eredeti keretből, akik kicsit gyengébbek a többi meg mind 90 körüli más csapatokból igazolva. Ha eladnék mindenkit sem lenne annyi pénzem, hogy ilyen játékosokat vegyek, legalábbis ennyit nem. Vagy a scout-tal ennyivel könnyebb igazolni?

2020. máj. 28. 14:27
 1/3 anonim válasza:
A topcsapatoknál a kezdő összeg is nagy és fordulónként is több pénzt kapnak mint a többi csapat. Így elméletileg lehetséges, de az is lehet hogy coinnal csinálták, ki tudja, lehet hogy gyűjtögettek de az is lehet hogy OSM Hacket használtak amivel elég könnyű....
2020. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmi ilyen. Top10-ben vagyok az országban( 2 éve sem kezdtem el), szóval képbe vagyok az OSM-mel. Folyamatosan “üzletelni” kell a játékosokkal. Ez gyakorlatban úgy néz ki, hogy megveszed és eladós drágábban. Figyeled, hogy mekkora a megvenni kívánt játékos piaci értéke, ha 3-8 millióval drágább a piaci ára, akkor megveszed és azonnal drágábban eladási listára teszed. Idős játékosokat is adj el, csak fiatal játékosaid maradjanak, de ahogy a csapat erősödik, úgy fognak a kezdeti erős jatekosaid is szépen lassan “gyengülni”, mi le erősebbeket veszel. Ezt kell VÉGIG játszani. Én nem veszek coint, nem csalok stb.
2021. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Eladod *
2021. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!