Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Termékkód aktíválás?

Termékkód aktíválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy régebben megvett, eredeti játékaimat tudnám-e aktiválni Steam(és társai) oldalakon? Persze csak amihez van kód, mert nem mindegyikben volt anno. Kb 10-15 évvel ezelőtti játékokról lenne szó. Ez lehetséges lenne? Sajnos a lemezek elég karcosak, ha meg nem hagyom bent a lemezt, akkor legtöbb esetben el sem indul a játék.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2020. máj. 29. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben olyan kulcs van hozzá, ami aktiválható valamelyik kliensben akkor igen. Kézikönyvön vagy a doboz hátoldalán mindig fel van tüntetve, hogy min kell aktiválni. Viszont aktiválás nélkül amúgy se indul el a játék.
2020. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy régi lemezes gta 4et betudtam aktiválni a rockstar gamenel.
2020. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor megpróbálkozok én is. Mondjuk nekem alsó hangon 10 évnél idősebb játékokról van szó(eredeti lemez+doboz). Hátha csoda történik.
2020. máj. 29. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van stalker játékod:

[link]


Gogon is van ilyen lehetőség:

[link]

2020. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!