Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha torrentezek, de nem orrba...

Ha torrentezek, de nem orrba szájba torrentezem le a játékokat, hanem csak úgy párat töltök le ritkán az úgy még jó? Úgy még nem veszélyes, és sokat spórolok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyük sorba:

"hanem csak úgy párat töltök le ritkán az úgy még jó?" Annyit töltesz le amennyit akarsz. Ez csakis tőled függ.


"Úgy még nem veszélyes, és sokat spórolok?" Ami a veszélyességet illeti az is tőled függ. Mármint hogy honnan töltöd le. Ha biztonságos oldalról(pl Ncore és még pár amit ismerek) akkor biztonságos. Ha mondjuk valami Orosz/Arab oldalról akkor az már rizikós. A spórolásról meg annyit hogy igen, mert ugye "ingyen" jutsz hozzá. Szóval igen spórolsz is vele.

2020. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem teljesen mindegy mennyit torrentezel, ha utána megveszed azokat a játékokat, amiket jónak találsz és úgy ítéled meg, hogy többször is ki akarod játszani.

A játékfejlesztők nagy mocskok, bedobják a király előzeteseket, aztán meg 20 ezer forintért egy kalap szart kapsz.

Csomó ismerősöm kinyalta a Mafia3-mal vagy a No man Sky-jal.


Innentől kezdve nincs miről beszélni.

2020. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért a Mafia 3 - ban sincs benne az összes DLC alapból? Annak is van deluxe változata ami jobb?
2020. jún. 2. 17:44
 4/7 uloner47 ***** válasza:
A crotorrents vagy nem is tudom hogy kell írni ott biztonságos és nekem ott az összes játék működött még működik is
2020. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem. Semelyik nem biztonságos, de nekem van jó vírusírtóm Kaspersky.
2020. jún. 4. 09:41
 6/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a tippet!
2020. jún. 4. 12:59
 7/7 uloner47 ***** válasza:
:-)
2020. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!