Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért droppol az fps a fortnit...

Miért droppol az fps a fortniteba? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az mitől lehet, hogy a fortniteba nekem nagyon gyakran droppol az fps a játékba. De úgy hogy ez már így játszhatatlan lett. Régebben minden rendben volt a játékkal, akkor is voltak fps droppok de nem ilyesmik, hogy 60-ról leugrik 1-re meg hasonlók.

Mitől lehet ez? Nagyon szépen köszönök minden segítséget. Azt hozzá kell tennem hogy minden más játék tökéletesen megy!



2020. jún. 4. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem töröld a játékot és utána töltsd le újra. Az egyik barátom azt mondta hogy sok a frissítés a fortniteban ezért ha törlöd és utána újra letöltöd több lesz a tárhely. Más tippet nem tudok adni. Próbáld ki hátha jobb lesz.
2020. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam sajnos.... Még mindig ugyanolyan rossz.😔
2020. jún. 5. 22:13
 3/5 anonim válasza:

1. Ahogy azt mondta az előttem szóló telepítsd újra a játékot

2. Érdemes megnézni hogy van-e Update a videókártyádra.

3. Ha leírod a géped akkor egyszerűbb lenne megmondani hogy lehet nem elég a processzor vagy valami.

4. Lehet hogy pl a videókártyád nem támogatott.

5. Vagy esetleg próbáld meg kisebb grafikán


Nekem is ugyan ez volt és az volt a megoldás hogy vettem új videókártyát mert a régi nagyon gyenge volt.

2020. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hello

Mint említettem, az újratelepítést már próbáltam😔.

Okés rendben meg fogom!

Régebben egy bénább processzor volt a gépemben mint most.

És akkor történt valami, mert így egyik napról a másikra

Egyszerűen nem ment csak a fortnite.

Minden más játék jól ment

Az lehet nem fontos információ, de leirom, hogy régebben nem a videokártyába volt bedugva a hdmi, hanem az alaplapba(ne kérdezd miért😂)

És úgy ment nekem a jàtèk.

De azt is próbáltam hogy visszadugom az alaplaba hátha, de hát semmi.

Creativba amúgy megvan a fix 60, de team rumbleba meg a hasonló módokba mindig leesik.

Mediumba játszottam és jó volt.

2020. jún. 8. 09:18
 5/5 anonim válasza:
Le tudod írni pontosan milyen géped van? Proci GPU stb...
2020. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!