Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends miért...

A League of Legends miért népszerű még ennyire most is?

Figyelt kérdés

Twitch-en is a legnézettebb, pedig azóta már más játékok is feltörtek, majd leáldoztak, de a LoL még mindig megy.


Én kb. 6x próbáltam ki, majd le is töröltem mindig. Nem értem, hogy hogy lehet évekig szeretni egy ugyanolyan unalmas zöld pályán szaladgálni, Csak más hősökkel (khm. Foci)



2020. jún. 5. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Amennyi ember, annyi ízlés. Csak azért mert neked nem jött be, nem jelenti azt hogy a többi embernek sem tetszik.


Vegyünk 2 ismert példát. Fortnite és Minecraft. Fél világ isteníti, míg a másik fél világ meg 1 kalap lócitrom.


Én is 3x töröltem mielőtt most már "tartósan" játszok LOL-al. Az a "baj" hogy egyszerűen nincs jobb mmorpg/moba amivel játszani lehetne, ezért van ekkora közössége. Lett volna másik online játék amivel szívesen játszottam volna. Ezek közül egyiket nem bírja gépem, másikat a fejlesztő csapat b.szta szét, a 3. meg atom bugos volt...

2020. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

*szerint


lemaradt a fortnite-os rész 2. feléről.

2020. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a MOBA a legunalmasabb játékstílus a világon, a focimenedzsereket és a farmerszimulátorokat is beleértve. Fogja az akció-RPG-k, a real time stratégiák és az MMORPG-k legjobb részeit, azokat kivágja a kukába, és a maradékból ácsol össze valami szörnyszülöttet. 45 percen keresztül 5000 egérkattintás, fejlesztem a karakterem, aztán a meccs végén megy az egész a kukába, és lehet elölről kezdeni. És mi a jutalom? Vehetek skineket, amik az égvilágon semmiben sem befolyásolják a játékmenetet. Kösz szépen, kinőttem én már a Barbie-zásból. Furcsa, hogy több emberrel is beszéltem már, akik "lejöttek a szerről", azaz több ezer óra játék után abbahagyták a MOBA-zást, és mindegyik azt mondta: nem érti, miért kattantak rá ennyire erre a stílusra, visszatekintve már tökéletesen értelmetlennek tűnik az egész.
2020. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pappgr ***** válasza:
80%

#3 Minden jogod megvan ahhoz hogy ne kedveld a játékot, ahogy nekem minden jogom megvan ahhoz hogy szeressem. Nem látom értelmét a támadó kommentnek.


Nekem kérdező, mined embernek más érdeklődési köre van, én például nem szeretem a horrojátékokat, sem a rougelike-okat ezért nem játszom velük, ennyire egyszerű. A liga azért népszerű, mert ingyenes, elfut a rozsdás kenyérpitítón is, könnyű az alapokat megtanulni, de van mit fejlődni benne évek után is. Nem is beszélve pont a popularitás miatt, jó esély van rá, hogy a haverod is játsza. Én például sokkal kevesebbet játszom velem mint régen, viszom még mindíg a legkényelmesebb platform ha a haverokkal akarok lógni.

2020. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
83%
Először én is untam. 2016-tól kezdve minden évben letöltöttem, de 1 hónap után le is töröltem, hiába játszottam egy haverral. Aztán 2019 nyara, Fortnite lázból kiérve ismét letöltöttem. Valami nagyon megváltozott, mert egész nyáron reggel 8-tól este 8-ig haverral nyomtuk és mai napig is játszok vele folyamatosan.
2020. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

#3 teljesen meg van a jogod utálni a mobákat, de ugyan ilyen joga van másnak utálni az FPS, RPG... játékokat. Nem mondom hogy ez hibátlan kategória termésuetesen lehet mindenkinek más a véleménye de még így is fényévekkel jobb a többi típusú játékoknál.

Kérdező: a lol a világ legismertebb e-sportja ezért nyílván nem fog lepörögni mert mindig emberről emberre tovább megy. Néhányan utálják azt hogy ehez kell egy kis inteligencia és nem csak valami 'puffansds le mind' kategória amiket a 6 évesnél nem idősebbek szeretnek kizárólag. Én is van hogy annyira felbaszom magam hogy hónapokig letörlöm a játékot de nem azért mert rossz hanem mert túl sok a toxikus idióta.

2020. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha focihoz hasonlítod akkor teljesen komolytalan a kérdésed, és nem csoda, hogy nem jön be a játék(stílus).
2020. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Idióta
2020. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Én azon a zöld pályán rohangálok már évek óta és nagyon élvezem. Nagyon gyakran vannak frissítések, mindig van valami új, valami izgi és mindig vannak célok, van mit tanulni egy egy championnal vagy ranggal.

+ sok barátot szereztem a játék kapcsán

szerintem ezért népszerű

2020. szept. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!