Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SW Battlefront 2-ben hogy...

SW Battlefront 2-ben hogy tudok mas mapon jatszani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap vettem meg es egyelore a 20v20 probalgattam mivel a Campaign nem nagyon tetszett. A 2004es Battlefrontot nagy szerettem, ott sok map kozul lehetett valasztani, oldalt is ha ezt a foglalosat mentem,de itt mindig stromtrooper vagyok, es mindig ugyan azon a mapon jatszodik, vagy ez normális? Kozel 90 gigas jatekhoz nem hiszem el hogy ennyiben kimerulne az egesz.. :T olyan jo lenne itt is a csatakat menni es valasztani oldalt aztan ott vegig tolni.

2020. jún. 7. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Pályát csak egyjátékos módban, ott is csak Instant Action és Custom Arcade módban tudsz választani. Ezek személyre szabhatóak, így oldalt is tudsz választani sok más egyébbel együtt.


Multiban véletlenszerűen dob be az éppen aktuálisan zajló vagy induló meccsekbe, az oldal szintén automatikus, hogy kiegyenlített legyen. Egyedül Supremacy-ben tudsz korszakot választani. A pályákat forgatja a rendszer, vagyis ha vége egy mecsnek, a következő egy másik pályán indul.


Coopban tudsz egyedül korszakot és oldalt is választani.

2020. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. jún. 7. 16:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!