Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Zsozeatya streamjeiben lévő...

Zsozeatya streamjeiben lévő Erzsinek mi a rendes neve?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja az instáját vagy a facebookját?

2020. jún. 7. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Az effektíve mindegy hogy mi. Ahogy a múltkori kérdésednél úgy ennél is az a válasz: Nem rád tartózik. Ha szerepelni akarnak majd megosztják az adataikat.
2020. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a választ, akkor ne írj hozzá teso
2020. jún. 7. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Csak tudod vannak a személyiségi jogok... Mi közöd neked ahhoz hogy ki ő irl?
2020. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Hihetetlen, hogy ha egyből nő van a gta-ban, mindenkinek áll a pöcke. ÚRISTEN EGY NŐ. Egy sima hétköznapi ember, mi közöd hozzá?
2020. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért álna rá?.. Lalit és Téglát láttam már, Jokerre tettem fel egy kérdést meg ezelőtt jóval... pont nem érdekel hogy lány e vagy fiú
2020. júl. 12. 00:13
 6/7 anonim válasza:
Én Joker igazi nevét tudom. 2 órámba telt mire kinyomoztam😂
2020. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokakat érdekel, puszta kíváncsiságból, hogy milyen arc társul a valóságban a kedvelt karakterekhez.


Ezt csak azért írom, mert van sok (ál-)értetlenkedő, köztük Zsoze is, akik letámadják a kíváncsi embereket. Nemcsak az ostobákat meg a fiatalokat érdekli, hogy ki kicsoda elárulom... és nem azért érdekel mindenkit a kilétük, hogy bejelölgessék meg írkáljanak az adott személynek...


De biztos sok ilyen fanatikus vagy éppen fiatal rajongó van, akik zaklatják/zaklatnák őket, éppen ezért teljesen érthető és jó döntés, hogy ők maguk igyekeznek inkognitóban maradni, nem adják ki a nevük.



Amúgy akibe szorult egy kis ész és nyomozói hajlam, az meg tudja mindegyikőjüket találni.


A kíváncsiságban nincs semmi furcsa vagy beteges! :)

2021. jan. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!