Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a játék? Bővebben...

Miért laggol a játék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A stalker shadow of chernobyl-ról lenne szó. Igazából teljesen mindegy milyen grafikai beállításon játszik (Low -> Maximum) ugyanúgy beáll 35-45 fps-re.

2020. jún. 7. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az először is FPS drop és nem lagg. Lagg akkor van ha mmorpg-vel játszol vagy online...


Másodszor a 35-45fps elég jó xD Az közel sem nevezhető fps drop-nak. Ha 0-10 fps-ed lenne mind1 milyen beállításon akkor azt mondanám oké, de 30+ mindenhova elég ami nem online.


Illetve ha ennél a játéknál aminek alig van gépigénye, "fps drop" van akkor lehet nem ártana beruházni 1 új gépre lassan.

2020. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rendben, akkor FPS drop.

Az alapjáték köszöni szépen, jól fut.

Jelenleg az autumn aurora modot használom, amit kifelejtettem a kérdésből(!!bocsi!!), ami egyébként jól futott, viszont reggel óta egyszerűen néha jó, néha nem. Bizonyos helyeken 60fps megvan, nagyon néha droppol 59-re, és vannak olyan helyek ahol beáll 35/45 fps közé, és se 35 alá, se 45 fölé nem megy, a kettő között beragad.


Szerintem változó, kinek jó a 35-45 fps. Engem kifejezetten zavar annak ellenére, hogy nem online.

2020. jún. 7. 21:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul tökmindegy hogy a lehető legalacsonyabb beállításokon játszok vagy a maximumon
2020. jún. 7. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Oh, ha grafikai mód miatt van ez akkor már más tészta. A grafikai modoknak sokkal erősebb gép kell mint magához a játékhoz.


Nem tudom milyen géped van, és tényleg nem kritizálni akarlak de ha ennyire lehúzza a grafikai mód akkor lehet tényleg nem ártana picit frissíteni a pc-d.


Lehet csak pár driver update elég lenne neki.


Illetve az fps főgg attól is mennyi mindent kell betőltenie/használni adott helyet. Pl 1 túlszúfolt helyen sokkal kevesebb fps-ed lesz mint a pusztába ahol a kutya sem jár.


Ami meg az fps részt illeti, szerintem a 30+ böven elég mindenhova mint írtam. Azt elismerem hogy 60 lenne az ideális fps mindenhova, viszont 30-ig még nincs baj. 20 fps alatt kezdődnek a bajok, ott már akad elég szépen, volt olyan játék amit 5-10 fps-el játszottam és hát... majdnem új billentyűzet lett a vége... xD

2020. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hardvert egyébként is akarok fejleszteni, elsősorban videó kártyát, csak ahhoz manióka is kell :D

a driver update-t mindenképpen kipróbálom, köszönöm a tanácsot. :)

Valamint tudom hogy az fps attól is függ hogy hol járok, de nem hinném egy egy 1050TI-i5 7400 ne préselne ki magából valahogy legalább egy 50-60 fps az alap kezdőhelyen (tudom hogy a 1050ti alapból sem egy erős kártya, de mégiscsak egy stalkerről + modról beszélünk) de ne nekem legyen igazam

2020. jún. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!