Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 5-6 db játékot tudok választan...

5-6 db játékot tudok választani Nintendo Switchre, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mindig is álmom volt, hogy legyen egy olyan hordozható konzolom mint a Switch, ősszel szeretnék egyet venni, néhány alap kiegészítőt és játékokat is természetesen.


Erre az egészre körülbelül 240-260 ezer ft-ot tudok rászánni, nem tudom milyen játékokat válasszak, hiszen nem nagyon ismerem mindet.


A lényeg, hogy legyen 1-2 online játék, kooperatív esetleg, és singleplayer.


Valamint az lenne még a kérdésem, hogy szerintetek megéri a pro kontroller? Vagy inkább válasszak 1-2 játékot az árából?



2020. jún. 10. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Pro kontroller megéri
Pro kontroller helyett inkább válassz néhány játékot
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

-mario kart 8 deluxe

-super mario maker 2

-super mario odyssey

-crash n sane trilogy

-doom (összes része)

-burnout paradise remastered (ez még nem jött ki)

2020. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Zelda alap, Xenoblade
2020. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pro kontroller nem éri meg az árát, de kötelező darab a switchez.
2020. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

-Legend of Zelda Breath of The Wild (kihagyhatatlan)

-Super Mario Odyssey

-Luigi s' Mansion 3 (online, helyi coop)

-Metro Redux (ha nem jatszottal meg veluk, nagyon jo portok lettek egyedul a fenyerot nem lehet sajnos allitani a jatekon belul)

-New Super Mario Bros U vagy Donkey Kong Country Tropical Freeze (a ketto kozul vacilalok en is jelenleg)

-Splatoon 2


En mondjuk elvagyok egyelore Pro kontroller nelkul, plane miutan megoldottam a drift problemat ugy tunik "veglegesen". De az biztos, hogy precizebben lehet vele iranyitani a jatekokat.

2020. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisipoke ***** válasza:
74%

Nekem van Pro kontrollerem, de teljesen jó az alap is szerintem. Sőt, 2D játékokhoz azt használom.


Nyilván attól is függ, hogy milyen játékokat szeretsz, de vannak olyanok, amik tényleg kihagyhatatlanok szerintem, mint a Zelda: Breath of the Wild, a Super Mario Odyssey, a Super Smash Bros. Ultimate, a Splatoon 2, vagy a Donkey Kong Country Tropical Freeze (bár ez már Wii U-ra is létezett, de az egyik legjobb 2D platformer valaha). Egy Pokémont is érdemes beszerezni, ha érdekel a téma, elsősorban a Sword/Shieldet, illetve az Animal Crossing: New Horizons is nagyon jó, ha szereted az ilyesmi nyugisabb játékokat.


Mindenesetre mindenképp megéri egy online előfizetés is, eleve nem drága (kb. 7000 forint egy évre, vagy ha családi szomagot veszel, és szerzel magad mellé még 7 embert, akkor egy személynek kb. 1500 forint egy év), és amellett, hogy tudsz online másokkal játszani, kapsz mellé egy pár dolgot. Egyrészt van a Tetris 99, ami egy Tetrisen alapuló battle royale játék, megtévesztően addiktív. Emellett kapsz egy NES és egy SNES appot is, amin különböző retro játékok vannak, amik között nagyon sok a kihagyhatatlan még mai szemmel is (főleg a SNES-esek között vannak ezek, mint a Super Mario World, a Yoshi's Island, a Kirby Super Star, a Super Metroid, a Zelda: A Link to the Past, vagy véleményem szerint a Panel de Pon és az F-Zero is).

2020. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!