Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom egy barátom...

Hogyan tudom egy barátom által készített világot magamnak lementeni Minecraftban?

Figyelt kérdés
Tehát egy barátom csinált egy Minecraft pályát,ketten játszottunk.De mivel ő csinálta a világot,csak neki jeleníti meg és én csak akkor tudok belépni amikor ő is játszik.A kérdésem,hogy nem-e tudom valahogy lementi magamnak hogy ne csak akkor tudják ott játszani amikor ő is online.?

2020. jún. 14. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátod nyissa meg a .minecraft mappát az %appdata%-ban, és küldje el neked a saves mappájából a világot. Ezt te rakd be a saját saves mappádba a .minecraftnál.


Így viszont a két világ nem kapcsolódik egymáshoz, úgyhogy ha megnyitod és építész valamit, a barátod világában a változás nem fog megtörténni.

2020. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat,azt elfelejtettem írni hogy ez xboxos Minecraft.
2020. jún. 14. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak együtt van értelme játszani. Ha te elkezded tolni azok az újításokat már nem fogja látni a barátod. Kivéve ha te futtatod s szervert vagy átmásolod neki.
2020. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!