Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sso (StarnStableOnline) Hogy...

Sso (StarnStableOnline) Hogy csinálják az új lófajtákról a spoiler videókat, meg hogy tudják használni az adott új lovat, ha az mèg NINCS IS BENN A JÁTÉKBA??!

Figyelt kérdés
(Mint most az updated angol teliver)

2020. jún. 14. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Van olyan rész ahova te nem mehetsz el, ami direkt lovak stb bemutató területére szolgál jelenleg


Na ott, mondjuk van a csillagvizsgáló, a térképen fentebb már nem tudsz menni

Ott biztos kívan alakítva egy rész

Vagy éppen egy külön világ van neki létrehozva

(Pl a bevásárlóközpont vagy a móló stb)


Ezek közül lehet szerintem az egyik lehetőség

2020. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Mármint hogy például annak a 2 területnek is külön világ van létrehozva, szóval akkor a lovak bemutatójának is
2020. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bétateszt, külön szerveren, amihez csak a tesztelők férnek hozzá.
2020. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Vagy éppen az, tudtam, hogy kihagytam valamit

2020. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mostmár akkor tudom hogy nem az sso fájljaibab turkáltak :D
2020. jún. 17. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha ezt olyannál látod akinek semmi köze az SSO vezetőségéhez, tehát csak egy szimpla játékos az csalás. Általában egy programot használnak ehhez, amiről már tud az SSO és aki használja azt valószínűleg ki fogják tiltani. Tehát ha te ilyet látsz egy szerveren akkor azt jelentsd a supportnak.
2020. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!