Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Death stranding ben van...

A Death stranding ben van valami értelme létrát, kötelet vinni, otthagyni, vagy épületeket felhúzni, ha már mindenhol van vagy 2-3?

Figyelt kérdés

Lenyűgöző a történet.

Érteni értem ezt a párhuzamos valóság dolgot, de a gyakorlatban ez úgy néz ki, mintha már mindenki megcsinált volna mindent előttem :)


Volt hogy 3 létra volt egymás mellett, ha lerakok egy 4. Et akkor az lesz valakinek az 1 vagy a 2. létra az ő játékában?


Vagy hogy van ez? Aki megvette megjelenéskor a játékot, felhúzott egy építményt,utat, stb.. van rajta 5000+ like, én meg építsek mellé egy újat?


Szoval olyan mintha minden el lenne már kezdve.


Nyilván szerves része a mondanivalónak ez is, hogy csak egy vagyunk a sok közül, de szinte minden értelmes helyen van már egy híd, vagy egy energiatöltő, stb, stb.. Több ezer like al.. :)



2020. jún. 18. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után ha jól tudom akkor elhasználódnak/elrohadnak a lerakott dolgok (szerintem minden lerakott dolog, de az utakra biztosan emlékszem) szóval ha te leraksz mellé valamit akkor az nyilván tovább ottlesz mint az amit előtte raktak le. Arra hogy mennyire van értelme nem tudok válaszolni, mivel ha annyira foglalkozol ezzel a hogy “mindehova építsünk mindent ezzel megkönnyítve más játékosok dolgát“ akkor gondolom úgyis építesz ha meg inkább a story része érdekel a dolognak akkor meg nem. Én nem csak a kötelező küldetéseket csináltam meg hanem egy csomó pluszt is viszont hidat a tutorialon kívül szerintem nem is építettem, köteleket sem túlzottam. Az utat azt építettem mivel szerintem nagyon jó volt hogy volt út és nem a köves szakadékos terepen kellett menni a járművel, a létra az a hegyekben nekem nagyon jó volt hogy ne kelljen megkerülni mindent a kötélpályával meg úgy voltam hogy én annyira nem szerettem használni, inkább mentem akkor is motorral ha volt kötélpálya normálisan megépítve mert annak valahogy mégis más a hangulata (mondjuk hozzáteszem hogy kevés kötélpálya volt normálisan, használhatóan megépítve) Szóval összességében ha valahol van pl híd akkor én nem láttam értelmét rakni mellé mégegyet mert hát mégis egy csomó alapanyag amit mire oda elviszel főleg ha valami nagyon köves, dombos terepen van, ha meg volt híd de csak egy hosszab útvonalnál akkor meg inkább csináltam a rövidebb útvonalhoz egyet
2020. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, lehet, én most befejeztem a sétálást a Nioh 2 miatt, azzal legalább lehet játszani.


A death stranding nek amilyen lelkesen vágtam neki, elő is rendeltem, úgy látom egyre kevesebb értelmét, és sajnos be kell valljam hogy van valami a haterek által csak futárszimulátor' dologban.


A harc totállisan kihagyható, ha kiugrálsz a sárból köddé válik minden pv. Ennek sincs semmi értelme.


Volt hogy 3 órát gyalogoltam egy hologram

"kösz" éért.


Pedig én Kojima fannak vallom magam, de ez a "játék" számomra nagyon nagy csalódás a hype után.


Mindenki várta hogy lesz valami eddig sosem látott segítős multi, ugye úgy értettük a fontosak az emberi kapcsolatok hogy pl valami sosem látott coop lesz benne, vagy valami,


aztán arcul csapott egy szimpla kapcsoljuk össze amerikát sztori, erős Reedus fétissel.


Igazából ennyi.


Legalább az óvóhelyeket kidolgozták volna, vagy lenne normális harc, loot a játékban, de igazából csak cutscene től cutscenetől sétálunk, hogy kiderüljön a psyho, viharsziget, időhurok és sok hasonló ezerszer lerágott csont szerű nagy igazság, hogy ki a baba.


Hurrá.


Erre tényleg megérte előrendelnem.


Igen, szerettem volna elmélyedni, imádom a Stalkert, vagy az Érkezést, de ezt a valamit nem lehet egy lapon említeni velük.


Igazából van egy jó alapötlet, de nagyon érezhető hogy nem volt aki megmondja Kojimának, hogy "ebbe nincs élvezhető gameplay"


Na, megyek vissza Nioh 2 zni, köszi a választ, részemről uninstall, minusz huszonakárhány ezerért. :D

2020. aug. 3. 23:24
 3/3 A kérdező kommentje:

Mégvalami:

Komolyan mondom még az Elder scrolls Online egyik MELLLÉK-küldetésében is volt olyan rész ahol egy haldoklókat gyógyító orvosnak gyűjtögettem gyógynövényeket, ott is látva, érezve a szenvedést jobban érdekelt hogy visszaérjek a növényekkel mihamarabb mint hogy ebben teljes árú AAA nak nevezett kidolgozatlan valamiben hologrammok utasítását kövessem. :)

2020. aug. 3. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!