Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fortnite játékban tudnak...

AtiBrigi kérdése:

A Fortnite játékban tudnak együtt játszani a PS4 és Xbox játékosok? Be tudják egymást jelölni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Yes sir
2020. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bármilyen platformon játszhattok egymással
2020. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, Fortnite a ritka olyan játékok egyike ahol pc meg konzol platformosok tudnak együtt játszani.
2020. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vettem a 10 éves fiamnak egy PS4et, letöltve a Fortnite, játszik is vele minden nap, de a barátait (nekik xbox van) valamiért nem tudja bejelölni és ők sem találják a fiamat. Nem értek hozzá, így a részletes válaszokért nagyon hálás vagyok.
2020. jún. 23. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez komplikált, szóval van a 2 két konzolnak a menüje (ezek teljesen különbözőek) , szóval hiába keresitek meg az xboxos barátotokat psen, nem fogjátok meg találni. Előttem jól modták a fortnite a kevés játékok egyike ahol van crossplay. A játékon belül lehet rákeresni a barátotokra.
2020. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van ahol az előttem lévő írta. Konkrétan játékon belül kell felvenniük egymást, nem a konzol felületén.
2020. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szuper, megmondom neki. Mindenkinek köszönöm a segítséget!
2020. jún. 23. 15:12
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ismerős a helyzet...

Magán az epicgames wewboldalon kell bejelölni egymást ilyenkor

2020. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!