Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The last of us part 2 sztorijá...

The last of us part 2 sztorijáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően nem tetszett, kivéve azok a jelenetek ahol Ellie visszaemlékezései voltak Joellal.

2020. jún. 23. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egyáltalán nem tetszik, kioktatni, leckéztetni akar. Nem ez a dolga egy játéknak, amiért még fizetek is, nem is keveset.
2020. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

A játék mechanikája, grafikája, kidolgozott harctekhnikája csodálatos, baromi sok időbe került a megvalósítása. (Szerintem eztel mindenki egyet ért) Viszont a történettel nem tudok azonosulni és nem tudom elfogadni sem. Több okból is.

Eléggé cserben hagyták az ismert karaktereket. Mindent elveszt Ellie, mikor Abby volt az aki ezt az egészet elkezdte? Sőt még Ellie meg is kegyelmez neki, akkor miért is ne lehetne neki ezek után egy új családja? Joel-hez sem ez a halál, illetve sors lett volna méltó. Én így vélekedek.

2020. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
SPOILER VESZÉLY! 2. Vagyok.
2020. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

SPOILER


#2 Már miért kezdte volna az egészet Abby? Joel volt az, aki Abby apját megölte, ezért állt bosszút Abby. Majd pedig erre azzal reagált Ellie, hogy mindenkit kinyír aki az útjába kerül, hogy eljusson ahhoz a személyhez, akin valóban bosszút akart állni.

2020. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Kedves 4.! (10:49-es)

Abby apja ment neki Joel-nak egy késsel, hogy Ő már pedog el nem viszi Ellie-t. Szóval igazából megenyegette Abby apja Joel-t. Ezért Joel-nek nem volt más választása, egy késsel fenyegetőző ember ellen. De persze mindenki máshogy vélekedik.

2020. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig* megfenyegette*
2020. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Joel sem volt minta ember....
2020. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Ebben a világban nehéz lenne minta embernek lenni.
2020. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!