Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valorantnak lesz akkora...

Valorantnak lesz akkora competitive sikere mint a csgonak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A játék maga egy kalap ****, de ha elég sok pénzt pumpál bele a Riot (pontosabban a kínaiak), akkor úgyis sikeres lesz. Jelenleg a LoL-nak háromszor, a Modern Warfare-nek ötször annyi nézője van Twitchen, úgyhogy a nagy áttörés egyelőre elmaradt.
2020. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért szar ezt nem értem
2020. jún. 24. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ízlés egyénenként változó, kinek mi a kalap vagy nem kalap. Én már rég leszoktam az fps játékokról, de így videók alapján azt tudom mondani, próbáltak összeollózni mindent, ami más-más játékoknál sikeres volt, vagy tetszett a játékosoknak, csak épp annyi helyről próbálták beszedni ezeket hogy teljesen amorf formát öntött, az adott elemek elvesztették az értelmüket.


Ami a sikert illeti, nehéz megmondani, nagyot nyom súlyra a beleölt pénz, ott volt a LoL, az is azzal mászott fel, hogy orrba-szájba bajnokság bajnokság hátán viszonylag szép díjazással (nem csak az első helyért), twitch stb nyomták keményen. Ha hasonlóan feneketlen bödön módjára tolják bele a pénzt, biztosan elismert(ebb) játék lesz, mert bekerül a köztudatba, de hogy lenyomja a cs:go-t, az teljesen a játékosok aktuális ízlésétől függ.

Ha megnézed régen több úgymond "p*csölős" játék volt, gondolkozz, mit hova miért, most ebből gyűjts össze ennyit, akkor lehet ilyened, abból csinálhatsz olyat, stb. Ma inkább a gyors(abb) élmény kell az embereknek, nem ér rá mindenki napi 8-10 órát seggelni hogy elérjen valamit. Ha épp úgy változnak a trendek és az adott generációknak olyan igényei lesznek, akkor befut a Valorant (és egyenlőre úgy néz ki sok játékosnak ehhez hasonló pörgős élmény kell), ha pedig nem, akkor nem.

2020. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!