Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Millió videójáték van, de...

Millió videójáték van, de egyikhez sincs kedved... Nektek ezt az érzést melyik játék törte meg?

Figyelt kérdés

Főleg multiplayer/coop játékokra gondolok, több haverral egyszerűen nem tudjuk mivel akarunk játszani. (Mobát hagyjuk :D) Tízezer forintokat nem tervezünk kiadni rájuk, de biztos vagyok benne, hogy van egy olyan ingyenes játék ami lekötne minket.


Ha ti is éreztetek már így melyik játék volt az ami kihozott ebből?



2020. jún. 25. 09:05
 1/6 anonim válasza:
58%

Leauge of legends.

Van hogy ráununk, de mikor újra fellépünk megint függők leszünk kb. annyi frissités jön állandóan.

2020. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából pont azért írtam hogy mobát hagyjuk, mert pont a LoL-ról próbálunk leszokni, eléggé idegesítő tud lenni a játék (főleg ha nem megy xD)
2020. jún. 25. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:

.io játékok esetleg?

Pl.: Paper.io, Wormax.io, Aquapark.io, stb... Érdekelnek?

2020. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét, hanem általában ilyenkor kipróbálok egy olyan műfajú játékot, amellyel korábban eszembe sem jutott volna játszani. Ez általában segíteni szokott.
2020. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
GTA 5 online része? Az epic múltkor ingyen osztogatta.
2020. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en solo player parti vagyok inkabb, Uncharted et pl nagyon szeretem
2020. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!