Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csináljak minecraft...

Hogyan csináljak minecraft szervert, BARÁTI körben?

Figyelt kérdés
Tlauncherben szoktunk játszani, de ez szerintem mind1. Szerver ip-vel szoktunk belépni.

2020. jún. 25. 20:31
 1/2 pappgr ***** válasza:

Előre is az elmúlt 5 évben nem is néztem minecraft-ra. De ahogy én látom 4 lehetőségetek van.


1. Ha van rá lehetőségetek, akkor üljetet össze és LAN-on nyomjátok, cask meg kell nyitni LAN-ra az egyjátékos világot.


2. Kerestek egy vanilla szervert és azon játszotok


3. Lehet bérelni szervert a mojangtól (legalábbis lehetett, de nem emlékszem a nevére)


4. A saját gépedről host-olod a szervert. De ez önmadában egy kalad, a statikus ip cím, port-forward, java programozás és egyéb feketemágiában. Ha van kalandvágyad ajánlom hogy próbáld ki, de nem a gyenge idegzetűnek való.

2020. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 uloner47 ***** válasza:
Az aternoson ingyen lehet szervereket csinálni nem kell hozzá semmi pl : hamachi
2020. júl. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!