Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem működik az egér?

Nem működik az egér?

Figyelt kérdés
Játszok a GTA SA-val (kicsit nosztalgiázok) van amikor nem müködik az egér. Mit tegyek?

2020. jún. 29. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet hogy az egér a hibás? Nézd meg hogy más programmal működik-e. Ha pedig igen, tehát nem az egér a hibás, akkor sajna szerintem az újratelepítés.
2020. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egér más játékokban tökéletesen müködik.
2020. jún. 30. 06:55
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
DPI nincs felrakva nagy számra? GTA SA 2000 feletti DPI-t már nehezen kezel le.
2020. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak autóvezetésnél nem működik? Ha azt szoktad meg, hogy azzal kanyarodsz, és ezt várnád el, de alapból működik, akkor a megoldás az, hogy van egy ilyen beállítás, amivel eldöntöd, hogy mivel kormányzol. Ezesetben viszont nem az egered a baj, csak ez a beállítás nincs on-on.
2020. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ez nagyon sok embernél gyakori hiba a GTA SA-val kapcsolatban, velem is előfordult, sokszor, az javította meg, hogy billentyűzettel állítgattam az egér beállításokat, majd vissza, és egy idő után megjavult, de ez egy javítatlan Rockstar hiba
2020. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamera nézet? Nekem is van olyan hibám amikor nem mükszik.
2021. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!