Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez jó taktika lehet a telitalá...

Ez jó taktika lehet a telitalálatra hatoslottón?

Figyelt kérdés
Mármint nagyobb eséllyel nyerhetek, ha nagymamám számaival kombinálom a sajátjaimat hatoslottón? Kb. fél éve játszom, nagymamám 3 hónapja. Ő talál el általában 2-3 számot, én is néha hármat. Nem egyszer előfordult már, hogy egyszerre találtunk el, például én az elején, ő a végén, és ha össze raktuk volna, akkor telitalálat, vagy legalább 5 találat lett volna. Igen tudom, puding próbája az evés, és lehet ez a módszer többet sose jön be. Mi a véleményetek erről? Ti megpróbálnátok ezt, ha tudjátok, hogy egy ismerősötök szinte rendszeresen talál el 2-3 számot?

2020. júl. 3. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nincs jó taktika. Nem véletlen hívják szerencsejátéknak. Mindegy milyen kombinációval próbálkozol, mindegyikre ugyanakkora esély van.
2020. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2020. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem, hisz a bármelyik kombináció esélye ugyanakkora.

A te példáddal élve, ha garantált is lehetne hogy a te hat számodból és a nagyis hat számából is hármat-hármat kihúznak, semmivel sem lesz nagyobb esélye annak hogy pont azokat a számaitokat kombinálnátok össze amiket kihúznak, minthogy azokat, amelyek egyike sem talál.

2020. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. júl. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!