Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt már olyan játékos, aki...

Volt már olyan játékos, aki sárga lapot kapott egy meccsen, utána pedig pirosat, második sárga nélkül?

Figyelt kérdés
Tudtok példát is mondani esetleg?

2020. júl. 11. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogok konkrétan emlékezni az általam látott több ezer focimeccs mindegyikére, de igen, volt. Nem is olyan rotka jelenség egyébként. Mondjuk elsőre kapott reklamálásért sárgát, utána pedig egy semleges helyzetben egyszerűen felrúgta az ellenfelét, amiért piros járt.
2020. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez jóóóóó 1 es válaszoló....

egy ellenőrös meccsen:

Egy mérkőzésen jártam úgy a játékos a 10. percbe reklamált egy játékos.... adtam a sárga lapot... utána volt még néhány lap, majd a 80. percbe megint reklamált. Adtam neki a sárgát, elteszem a lapot, jegyzetelek.... és elfelejtettem hogy neki bizony 1 már van. Mire megszólal hogy a Q....va any...d nak adj lapot... egyből pirossal kiállítottam... majd hát az ellenőrrel beszélgetünk, és rájöttem hogy ott amúgy is ki kellett volna állítanom... na most az ellenőrnek azt mondtam hogy megnéztem a jegyzetet hogy tuti ki kell e állítani, és ezért 2. sárga lappal állítottam ki.... hát az nálam hivatalosan egyből piri volt, ha nem szólal meg nem állítom ki... :D

2020. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!