Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lett volna akkor ha a...

Mi lett volna akkor ha a Barca-PSG meccsen az indokolatlan büntető után az összes PSG játékos levonul a pályáról?

Figyelt kérdés
Tudom már felesleges ezen rágódni, de ha lement volna az összes játékos akkor ügye feladják a mecset, igaz? Akkor 0:3 a meccs és 4:3-al a PSG jut tovább.
2017. márc. 13. 19:20
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem ismerem a versenykiírást, de attól, hogy megyekettőben ha nem állsz ki (vagy lemész a pályáról) az 0:3, egy UCL-ben lehet kizárás is a vége.
2017. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem is kizárás lett volna.
2017. márc. 13. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy kizárják őket, mert egyértelmű hogy arra ment volna ki hogy 4-3 összesítéssel tovább menjenek. Ilyen esetben viszont a 4-3 nem büntetés, hanem ajándék lett volna nekik.
2017. márc. 13. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Kizárják őket, ezt max. bajnokin írják jóvá 3-0-ás vereségnek, de így senki nem állna ki egy BL-ben, EL-ben, kupában a visszavágóra, 4 gólósnál nagyobb előnyből, mert egy pihenés sokkal többet ér és így is úgy is tovább mész. Szerencsétlen PSG megérdemelte, én már úgy vagyok vele, hogy valahol örülök is neki. Hiába segítette a bíró a Barcelonát, a két véleményes 11essel, egy csapat, főleg egy topcsapat, nem hozhatja magát ilyen helyzetbe, hogy 4-0-ról, egy 11-es jelentsen nekik bukást. Még azzal se lett volna baj, ha egy idegen szerepet felvállalva bekkelnek, mert ez a Barca olyan gyenge mostanában, meg láttuk is a meccset, aminek az első félidejében két olyan gólt kaptak, hogy ha nem ilyen marha benák, bekkelve is simán kihúzzák az első félidőt 0-0n. Sőt, ugye utána is csak a 11es gól volt... de ha 60-70 percet kihúznak 0-0 környékén, onnan képtelen lett volna visszahozni egy Barca, nem tudnak ennyi idő alatt 4-et rúgni, most se tudtak, "csak" 3-at, de a 4 is ugye hosszabbítást hozott volna. Egyszerűen végigbénázták, már az elején olyan helyzetbe hozták magukat, hogy cérnaszálon keljen táncolniuk, aztán ez a végén be is teljesedett, bele is buktak, amit én személy szerint nem sajnálok, pont ezért. A sokat szidott Arsenal is kibírta tavaly egy még erősebb Barca ellen 70 percig 0-0-n, utána jött Messi 2x, másodszor ráadásul ott is egy 11es kellett már. Visszavágón, vendégként is 3-1re le tudták hozni. Ekkora visszaesés, játékban, teljesítményben tényleg példátlan. Talán a mi korszakos visszaesésünk, leszereplésünk fogható ehhez, ahogy az első vb ezüstérmes csapatból, majd pedig az annál is jobb, szintén VB ezüstöt elérő Aranycsapatból, de még a később is erős, jó képességű játékosokat felvonultató '60-as, '70-es évek csapatából lett néhány év alatt egy öröklúzer gárda, ahogyan ezt a konstans mélyrepülést átélte a focink. De ők mindezt egy meccs alatt. Ráadásul mi némileg ki is jöttünk ebből, bár most se sokkal jobb a magyar foci, de legalább jött egy (kettő) jó edző, aki kirángatott minket ebből, és megtörte a jeget.
2017. márc. 14. 04:59