Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam mit csináljak ha nem...

Steam mit csináljak ha nem engedvissza "Magyarországra"?

Figyelt kérdés
Pontosabban átváltottam Kanadára és most mindig azt irja ki "Probléma adódott országod megváltoztatásakor. Próbáld újra később" mitcsináljak??

2020. júl. 13. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor változtattad meg? Két hetente lehet legfeljebb, annál rövidebb idő alatt nem, hogy ne játsszák ki a régiókorlátozást.

[link]

2020. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

természetesen megvártam hogy lejárjon aza pár hét aszem julius 4.én nagyábol hajnalban jártle és az azért már elmúlt egy ideje de nem engedi megváltoztatni és nem tudom hogy mitcsináljak


de ha sikerülne megcsinálni biztos soha nem fogom megváltoztatni! :)

2020. júl. 13. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor jelentkeztél ki és vissza a fiókodba? Tehát nem simán bezártad, hanem a bal felső menüből rendesen kijelentkeztél, hogy megint kérje a nevet plusz jelszót?

Egyébként pont mint a Facebook születésnapnál, ezt sem lehet végtelenszer változtatni.

2020. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen kijelenkeztem ez volt az első hogy váloztattam
2020. júl. 14. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Itt a megoldás, ha játszana, de nincs konzolja vagy bivalyerős ...

24.hu › tech › 2020/03/29 › geforce-now-cloud-gamin...

2020. márc. 29. - Geforce Now: játék a felhőben, ha nem bírja a saját géped. ... streamelős szolgáltatása leghamarabb 2020-ban érkezhet meg Magyarországra. ... ami jelenleg napi egy órányi játékot enged, illetve adott a Founders ... amikkel más digitális szolgáltatásokban – Steam, Epic Games Store, ... vissza a címlapra.

2020. júl. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!