Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion privat/eredeti szerver?...

Aion privat/eredeti szerver? Esetleg hasonló mmorpg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, neki szeretnék fogni az aionnak. Sok kérdést olvastam már, nincs értelme az eredetire menni mert egyre jobban p2w,vagy ha netán változott az állás azóta szívesen jatszok ezen. Valami privát szerver, rworldot olvasgattam pár válasz között, de nem tudom jelenleg hány játékos aktív, mennyire aktívak. Ezen kívül is elfogadok aktívabb szervereket vagy ha van egy normális aktív mmorpg (wow on kívül) ami körülbelül aion kaliberű (grafika szinten és combat) akkor hallgatom a tanácsokat tippeket, bármit kiprobalok csak mmorpg legyen, mert hiányzik ez a műfaj.

2020. júl. 15. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

9 evet Aion-oztam, nem ajanlok tort szervert egyaltalan. Ami meg mukodokepes azok mind orosz szerverek, az rworld 5 evvel ezelott is kihalt volt.

Kb 2 evnyi elofizetett premiummal es full veterán accountal hagytam ott a jatekot. Túlságosan hardcore jatekosokat celoz meg.

Az eredetivel az a gond hogy premium nelkul nehez jatszani. Meg lehet venni jatekpenzert, de egy kezdonek jatekismeretek nelkul nehez.

Vagy lehet probalkozni az amerikai verzióval, csak oda nagy lesz a pinged, es a jatekosok tobbsege alszik mikor jatszol, kiesel a jatekbeli időzónabol is.

2020. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo harcrendszer nem nagyon van, változtak az izlesek, a mai jatekosok nem tudnak/akarnak tab targettel jatszani.
2020. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, ez új számomra hogy a prémiumot el lehet érni játék pénzel is, és lehet haladni gond mentesen ha meg van a premium? Mert pénzt, hát évente 1 szer fektetnek bele, naaaaagy szükség esetén, amit remélek nem fog megtörténi, de ha játékon belül el lehet érni az nekem bőven elég. Igen ez a táp targetes dolog már rég elavult, gondolom a sok fps miatt hogy hasonlitson rájuk, de maradjon meg az mmorpg alak (de lehet hülyeséget beszélek). Minden esetre nekifutok, és akkor van remény ha el tudom érni a prémiumot?
2020. júl. 15. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom meg aktualis-e, de uj jatekosoknak volt egy het ingyen premium Eu-n. Es igazabol addig van gond mig megszerzed az elso havi premiumot. Utanna fejen allva is osszejon a kovetkezo ara jatekon belul.
2020. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet már nem aktuális,de leírom. :)

Az eredeti szerver egy rakás "az" !! 1 nap alatt lvl 80 vagy,a maradék 5 szint kínlódás szinte.Az utolsó szuperjó verzió az 5.8 volt !!

Azóta egyre rosszabb ..A pve ruhákat adja a szerver,a pvp ruhákat egy örökkévalóság megszerezni. Hiába vagy fullos,jön 1 másik kaszt , és 1 ütéssel kinyír .. Lényeg h van értelme"" ..

Inkább sokkal jobban ajánlom a Destiny 3.5 privát szervert!! Igaz orosz szeró , de bugmentes !! ÉS EZ MÉG AION !! Nem ez a szét-tápolt szar,amit az off csinált a 8.3-al ..

"Ősi" veterán accountom van az offon ,tehát GP nélkül sincs korlátozva , 8 fullos karival , még sem élvezem a játékot .. !! Na ez gáz !! Viszont a Destiny 3.5 az agyon szuper !!

Ott játszok, Asmodian oldalon természetesen. A Gay-ok vannak Elyosban .. :D

2022. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!