Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt ennek a meg adásnak...

Volt ennek a meg adásnak bármi realitása? Ha igen mi? Van jelentősége ebben a helyzetben a steckek közötti különbségnek és a 10es7es esélyeinek a magas spekulatív lapok ellen?

Figyelt kérdés

Pokerstarson cash game headsup ba 130bb stackal 3beteltem különböző színű AQ val kaptam egy 3betet 530bb ellenféltől amire allin mentem. Dobásra számítottam de meg adta egy színű 10es7essel majd nyert.


SB 60.87% 60.67% 0.19% AsQc

BB 39.13% 38.94% 0.19% Th7h


2020. júl. 17. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem számít a nagy stack különbség mert az effektív stack 130bb az ellenfelednek is, hiszen csak ennyit tud elnyerni.

AQo-val én inkább dobnám 4betre, de ha olyan readje volt rólad hogy bevállalta a 60-40-et akkor lehet hogy nem volt hiba a T7s call.

2020. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kevés infója volt mondjuk spekulatívan nézve 20-30 handból hogyan kéne játszanom hogy ez legyen az alin meg adásához szükséges kép? Am én mentem alin a 3 betre tehát ő adta meg. Hát 3betelgetem rendesen de először mentem alin ellene.


Szal hogy néz ki a read hogy ez optimális meg adás legyen? Feltételezem ha nem 3 betelek hanem egyből alin megyek el dobta volna 107 tel mert ha a read tette lehetővé hogy ez optimális legyen a licitek megfelelő banki esélyt adtak neki a meg adáshoz ha bele kalkulálja a kamu licitjeimet. Szal kb 10ből mennyit kéne 3betelnem olyan lappal ami nem alkalmas 3betre ahhoz hogy fel javítsam a banki esélyeit?

2020. júl. 17. 18:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Legalábbis úgy vélem a 3bet frekvenciámból gondolta hogy biztos valami szar lappal mentem alin a 3betjére azzal a céllal hogy el dobassam. Mer ugye először csak simán 3beteltem. Az nekem is világos hogy ere ha vissza emelnek dobni kell alapvetően AQ val szal inkorrekt alin volt de meg lepett mikor meg láttam a lapjait és ezért töprengek hogy miképp lehet értelme egy ilyen meg adásnak hogy legalább ne csak a hülyeségemből tanuljak hanem tudjam hogy mikor lett volna értelmes a másik döntése az ugyan is egy hasznos ismeret.
2020. júl. 17. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy közel sem volt meg neki a banki esélye csak egyszerűen eldurrant az agya, becallolt és lemákolt. Kevés infóval szerintem jobb az ha eldobod ilyenkor és keresel egy pluszosabb szituációt.
2020. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jogos de én már ara volnék kíváncsi mennyire kellene inkorrektül 3 betelni hogy a feltételes esélyek odáig duzzadjanak hogy meg érje be vállal a 60-40-et?
2020. júl. 17. 20:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Vajon hogy kéne ki számolni?
2020. júl. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!