Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megkérdezhetem egy interneten...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Megkérdezhetem egy interneten futó játék kitalálói melyik korcsoportba tartoznak?

Figyelt kérdés
Mai napon egy népszerű internetes Városépítős játék ügyfélszolgálatán megkérdeztem ezt,erre a válasz annyi volt hogy a vonatkozó személyiségi jogok miatt nem adhatnak választ,miközben a magyarországi vonatkozó törvény szerint is személyiségi jognak a viselt név számít,ezt ma az édesapám mondta aki ügyvéd.

#internetes játékokra vonatkoznak a személyiségi jogok #személyiségi jogok játékban
2020. júl. 17. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ez hülyeség, amit az ügyfeles mondott, valszeg csak nem vezetnek róla statisztikát. Ha elárulná, hogy Kis Pista és Nagy Mari van ott regisztrálva, az más, de ha csak annyit mond, hogy az átlag 18 körül van, ebből senkinek nem fog leesni, hogy a Pista és a Mari az.
2020. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
O.o és mégis minek az neked, hogy xy játékot hány éves emberek találtak ki?
2020. júl. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hirdetni akar a játékban
2020. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem meg hogy hány évesek,mert szeretném tudni hogy azt a szerintem izgalmas,jó játékot korombeliek,idősebbek vagy talán fiatalabbak találták ki és csinálták meg és ez szerintem egyszerű kíváncsiságnak nevezhető :-) ,egyébként bevallom meglepett hogy a válaszban rögtön a törvényeket hozta szóba a válaszoló,amit nem tudok miért hozott/hoztak szóba
2020. júl. 18. 14:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként azt elfelejtettem hozzátenni,hogy ismerem a mkagyarországi törvényeket,mert személy és vagyonőri végzettségem is van és az édesapám ügyvédként ment nyugdíjba és még mindig foglalkozik hazai jogokkal ;-) :-)
2020. júl. 30. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!