Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől történhetett hogy...

Mitől történhetett hogy gameboy kazettáról hiányzik az arany csík?

Figyelt kérdés
Vettem valakitől használt gameboy kazettát. Ahogy el akartam indítani,azt tapasztaltam,hogy nem játssza le a konzol. Aztán próbáltam megnézni,mi lehet a baj. Láttam,hogy 2 arany csík hiányzik a kazettán. Ez mitől alakulhat ki? Aggódok így mostmár. A többi kazetta is lehet attól ilyen később,hogy nekem kell kihúzni a konzolból a kazettát a játék végén? (gameboy advance sp konzol)
2020. júl. 20. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Elkoptak. Csinálni kell forrasztással egy érintkezőt, hogy érintkezzen a konzollal. Ha értesz az elektronikához nem nagy kunszt. Igen, lehet ilyen a többi is, de nagyon sok, több ezer ki-be helyezéstől. Ha vigyáztak rá, hamarabb döglik meg a rom chip amin a játék van, mint a csatlakozás.
2020. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!