Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami játékosnév ötletet tud...

Valami játékosnév ötletet tud a gyakori kérdéses nagyközönség?

Figyelt kérdés
Eddig az Apoll0 nevet használtam de pár napja fény derült arra hogy ezt valamilyen TV sorozatban is használták fedőnévnek és ez most engem nagyon zavar, nem érzem magam egyedinek. Új játékosnevet keresek ami valamilyen szinten kapcsolódik a régihez de mégsem ugyanaz. Valami ötlet?

2020. júl. 22. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Én anno úgy csináltam a nevemet, hogy egy karakter/kaszt nevét összekombináltam valamivel ami én vagyok pl a nevemmel.

Dani + shaman = ShaDan

Warrior + Dominik = WarDom

Stb


Lehetséges úgy is, hogy jól hangzó szavakat raksz egymás mellé: RocketWar, de ez szerintem nem épp a legjobb


Olyat is hallottam, hogy a számára fontos dolgokat az ember összegyüjtötte, és azok első betüiből csinált egy nevet:

Anya, tesó, Apa, Xbox, -> atax (nem ez volt az ő neve, ez csak egy példa volt, ahogy a többi is)

2020. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Igen.

Nekem peldaul egy hetkoznapi targy az ign, egy olyan dolog ami banalis, fillerekbe kerul, de ha nincs nalad, elegge nagy gondot tud okozni.

2020. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem az évek során született pár, szerencsémre mind egyediek, mert akárhányszor regisztrálok egy új mmorpg re és a karakternek nevet kell adjak mindig üres. Leginkább animeket nézek és az egyik sorozatból egy karakter név megfogott - hunter x hunter Kito, ebből született a jelenlegi nevem Kneethae. Ezelőtt meg ilyenek voltak :

- első név : Dorten, csak úgy jött (metin 2 Ben használtam először aminek legalább 10-11 éve van)

- második : Azulah, akkoriban tetszett a kék szín, és azur bol született.

- harmadik : Laynex - aionnak fogtam neki és kellett egy pisztolyos csavi név, ez született, mai napig nem tudom hogy.

- Kneethae (jelenlegi)

Ezeket amúgy alltalaban férfi karakternek szoktam használni, próbálkoztam nő nevekkel is de azok nem sikerültek jól sose ilyen az Aeshy, Shaedy, Jhaquelin.

2020. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még általános iskolából származik a nicknevem. Azóta használom, elég nagy szerencsém volt. Azt hiszem ez a második ilyen nevem, de az előzőt csak pár helyen használtam.

Lényegében úgy jött, hogy informatika óránk volt és elhangzott ott egy kitalált név. Én pont aznap töltöttem le egy játékot, kellett oda egy név. Erre eszembe jutott az iskolában hallott név, pesze rosszul emlékeztem rá, de lényegében csak egy betű csúszott el.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy azért szerencse is kell hozzá, ha ki akarsz találni egy ilyen nevet. Ha mindenképp egyedi kell akkor azt csakis te találhatod ki. Nézegess random dolgokat, hátha jön egy ihlet.

2020. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!